Sunekos to opatentowany preparat, który w wyjątkowy sposób łączy kwas hialuronowy oraz aminokwasy (glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna) i w ten sposób pobudza regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku działania składników aktywnych preparatu, następuje biogeneza skóry, czyli stymulacja tworzenia się kolagenu i elastyny, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych.

Dla kogo jest przeznaczony Sunekos?

W skład gamy produktów marki wchodzą dwie linie:

Sunekos 200 (przeznaczona dla nieco młodszych pacjentek, z mniej widocznymi oznakami starzenia), która zapewnia młody wygląd dzięki utrzymaniu homeostazy macierzy pozakomórkowej, oraz Sunekos 1200 (działanie antyoksydacyjne w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, działa jak „rusztowanie”). Sunekos jest podawany drogą iniekcji, oprócz lekkiego ukłucia brak jest innych odczuć bólowych. Dla osób z niskim progiem bólowym na obszar zabiegowy można zaaplikować krem znieczulający.

Wskazania

• cienie pod oczami,
• spadek jędrności skóry,
• zmarszczki powierzchowne i głębokie,
• skóra pozbawiona blasku,
• spadek nawilżenia skóry.

Jakie są efekty zabiegu?

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Cena zabiegu:

Sunekos 200:  650 zł / 1 zabieg

Sunekos 1200: 800 zł / 1 zabieg