Egzosomy – Pierwszy zaawansowany system regeneracji

Egzosomy nie są komórkami macierzystymi, ale niewielkimi pęcherzykami wytwarzanymi przez te komórki. Są tak małymi cząsteczkami, że z łatwością przenikają do skóry właściwej, gdzie biorą udział w licznych procesach, przyczyniających się do odmłodzenia skóry i rozjaśnienia przebarwień. Innowacyjna koncepcja zaprojektowana w celu osiągnięcia niezrównanych rezultatów. Moc polinukleotydów połączona z pobudzającą siłą syntetycznych egzosomów, wzbogacona o peptydy biomimetyczne. Dzięki formule bogatej w składniki aktywne, to doskonałe leczenie, które stymuluje odnowę skóry już od pierwszego zastosowania. Unikalne, skuteczne, bezpieczne.

System V-Tech to technologia regeneracji tkanek składająca się z dwóch produktów. Specyficzny protokół, opracowany przez specjalistów, pozwala uzyskać optymalny wynik w zakresie ujędrniania, liftingu i biostrukturyzacji.

Aby uniknąć ryzyka nadmiernego pobudzania komórek skutkującego efektem “negatywnej reakcji zwrotnej”, a przede wszystkim, aby uniknąć nadmiernej stymulacji układu odpornościowego, laboratoria VM opracowały syntetyczny system egzosomów o podwójnej błonie, pozbawiony receptorów antygenów zdolnych do przenoszenia peptydów biomimetycznych bez wywoływani nadmiernego pobudzenia lub reakcji immunologicznych.

Składniki aktywne:

Komórki macierzyste roślinne, Syntetyczne egzosomy z polinukleotydami o wysokiej masie cząsteczkowej 2% (20 mg/ml), Syntetyczne egzosomy z peptydami biomimetycznymi (20 mg), Oligopeptyd 20 Acetylowy, dekapeptyd 3 Polinukleotydy o niskiej masie cząsteczkowej 1%, Acetylowy heptapeptyd 9, Miedziany tripeptyd 1, Nośnik złota, Polisacharydy oczyszczone ze śluzu ślimaka, Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Aloes.

Właściwości:

  • Doskonały transport peptydów biomimetycznych,
  • Brak nadmiernej stymulacji,
  • Brak stymulacji układu immunologicznego,
  • Brak ryzyka przenoszenia chorób.

Wskazania

  • lifting skóry,
  • ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i stóp,
  • stymulacji mieszków włosowych,
  • walka z rozstępami.

Jak często ?

Rekomendowany protokół leczenia obejmuje serię sesji co 2 tygodnie, z przynajmniej 4  sesjami. Można powtarzać 2 cykle rocznie.

Unikalność maseczki V-Tech wynika z wielorakości i bogactwa składników funkcjonalnych. Oprócz cząsteczek bioaktywnych, tekstura jest wzbogacona o substancje o wysokiej mocy nawilżającej, stymulującej i zmiękczającej. Egzosomy to zaawansowany system, który łączy w sobie potężną moc polinukleotydów, stymulujące działanie syntetycznych egzosomów oraz skuteczność peptydów biomimetycznych.

Cena zabiegu: