Cienie i obrzęki pod oczami

KARBOKSYTERAPIA OKOLICY OCZU

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnej iniekcji i podaniu medycznego dwutlenku węgla, który wchodzi w reakcję z cząsteczkami wody inicjując kaskadę procesów chemicznych, w wyniku których zwiększone zostają uwalnianie tlenu z hemoglobiny, pzepływ krwi oraz przepuszczalność ścian kapilarnych. Niesamowicie wzrasta elastczność włókien kolagenowych, a obszar poddany zabiegowi jest jeszcze lepiej dotleniony. Zabieg na okolicę oka pozwala uzyskać efekt zniwelowania cieni oraz obrzęków.

Zabieg na okolicę oka należy przeprowadzać w serii od 5 – 10 zabiegów, raz w tygodniu.

Cena: 100 zł.

TOKSYNA BOTULINOWA

Korekta zmarszczek mimicznych kącików oczu.

Cena: od 450 zł

PILING OKOLICY OKA

Piling przeznaczony ze specjalnią myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego z kwasem mlekowym ma za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Jako piling powierzchniowy powoduje delikatne złuszczanie i regenerację skóry w miejscach aplikacji.

Piling polecany przy:

  • zmianach pigmentacyjnych
  • w zapobieganiu powstawaniu prosakom
  • płytkich zmarszczkach i przebarwieniach
  • cienach pod oczami

Cena: 150 zł

KWAS HIALURONOWY

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego w miejscu, gdzie tworzy się zagłębienie oczodołu pod okiem – zabieg wykonany jest za pomocą igły. Miejsce zabiegowe poddawane jest znieczuleniu maścią Emla. Bezpośrednio po zabiegu zagłębienia, jakie tworzą się pod oczami, spłycają się. Mniej widoczny jest cień, jaki tworzy się w obrębie oczodołu. Wygładzenie twarzy w tym obszarze od razu optycznie odmładza ją i nadaje jej bardziej wypoczęty wygląd. Ponieważ kwas hialuronowy w naturalny sposób stopniowo zwiększa swoją objętość, absorbując wodę, zazwyczaj kilka tygodni po zabiegu efekt jest jeszcze wyraźniejszy. Przez pewien czas skóra stopniowo zagęszcza się, gdyż poza efektem zwiększenia objętości, kwas hialuronowy stymuluje produkcję kolagenu. Finalnie uzyskujemy więc spłycenie zagłębienia, zmniejszenie zasinienia oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze poddanym terapii.

Cena: od 750 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA XTRA FACE LIFT

Mezoterapia preparatem regenerującym i poprawiającym jakość skóry wokół oka. Zawierającym w swoim składzie kwas hialuronowy, który utrzymuje optymalny poziom wilgoci w tkankach oraz szereg peptydów biomimetycznych. Mezoterapia tym preparatem redukuje znacznie zmarszczki wokół oka, wynikające z ruchów mimicznych powstające przez ciągłe ciągłe powtarzanie ruchów ruchów spowodowanych skurczem mięśni twarzy. Praparat posiada globalny efekt odmładzając, nawilżający i jest prekursowem syntezy kolagenu, elastyny oraz proteoglikanów.

Cena: od 200 zł

ZABIEG LIGHT EYES ULTRA

Light Eyes Ultra to wyjątkowy preparat regenerujący delikatną skórę wokół oczu. Bogaty w składniki aktywne koktajl rewitalizujący zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.

Kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki i zapewnia głębokie nawilżenie skóry, ruszczyk działa tonizującą i drenującą, jagoda jest mocnym antyoksydantem, który zwiększa odporność skóry na działanie wolnych rodników.

Innowacyjna kombinacja wyselekcjonowanych substancji skutecznie radzi sobie z niwelowaniem cieni po oczami i opuchlizny oraz usuwaniem zmarszczek. Zabieg poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry i zmniejsza objętość płynów gromadzących się w okolicach oczu.

Preparat wprowadzany jest poprzez iniekcję w skórę wokół oczu oraz na powieki górne i dolne.

Cena: od 250 zł