• NOWOŚCI

    START    /    NOWOŚCI

  • NOWOŚCI

    START / NOWOŚCI

NOWOŚĆ ! PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

 

Wiosenna nowość !

 

Profhilo to nowy , bezpieczny zabieg odmładzający doceniony w innych krajach Europy

Profhilo otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” naAesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagroda za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

 

 

 

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się:

  • zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych),
  • nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją -„efekt miliona sprężynek”, efekt wygładzenia skóry,
  • łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy: kolagenu typu I i III oraz elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (efekt potwierdzony w biopsjach skóry) – efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący,
  • zapoczątkowuje procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie,
  • pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Technika wstrzykiwania jest innowacyjna. Dla maksymalnego komfortu cały zabieg na twarz wymaga nakłucia jedynie w 5 punktach po każdej stronie. Punkty te są bezpieczne omijają przebieg dużych naczyń i nerwów. Efekty Są widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca.

 

 

 

 

Cena zabiegu: 1100 zł

Czas trwania zabiegu: 15-20 min

Należy wykonać serie 2-3 zabiegów w serii co 1 miesiąc. Można poddać każdą okolice która wymaga poprawy jędrności i elastyczności.

lokalizacjaUl. Jana III Sobieskiego 3c/56,
14-100 Ostróda

kontakt+48 533 123 644
medycynaestetycznaostroda@home.pl
footer logo
Wszelkie prawa zastrzeżone
© ENJOY - Medycyna estetyczna i kosmetologia 2015
up