• NOWOŚCI

  START    /    NOWOŚCI

 • NOWOŚCI

  START / NOWOŚCI

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH I DOLNYCH

 

Przedstawiamy Państwu nowość w naszym gabinecie.

 

 

Plastyka powiek zwana również blefaroplastyka jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową z powiek. Celem zabiegu jest usunięcie objawów starzenia górnej części twarzy. W skład zabiegu wchodzi korekcja opadającej powieki (w przypadku powiek górnych) oraz usunięcie worków pod oczami (w przypadku powiek dolnych).

 

 

 

Korekta górnych powiek to zabieg polegający na wykonaniu nacięcia w fałdzie powieki górnej, wycięty zostaje nadmiar skóry i w zależności od zakresu zabiegu także usuwa się tkankę tłuszczową. Po zakończeniu zabiegu obszar zszywa się bardzo cienką nitką, dzięki czemu powstała blizna jest praktycznie niewidoczna. 
Korekta dolnych powiek jest wskazana u osób z podkrążonymi, nabrzmiałymi powiekami. Pacjenci zdecydowani na ten zabieg skarżą się na tzn. worki pod oczami, które tworzy uwypuklający się w oczodołach tłuszcz. Uwarunkowania tych zmian zależne są od wieku, ale również od predyspozycji genetycznych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, pobyt w klinice zależny jest od woli pacjenta. Godzinę po wykonaniu zabiegu można opuścić placówkę. 
 
Kwalifikacja do zabiegu
Kwalifikacja do zabiegu pacjentów poprzedzona być musi konsultacją lekarską. W trakcie konsultacji pacjentka powinna pytać o wszystko, co budzi jej niepokój w związku z planowanym zabiegiem. W trakcie konsultacji pacjent powinien zadać pytania na tematy, które go nurtują. Lekarz wykonujący zabieg w sposób drobiazgowy omawia szczegóły zabiegu. Jeśli pacjent jest obciążony dolegliwościami, lub jeśli jest w trakcie przyjmowania leków musi o tym poinformować lekarza.
Dla pacjentów nie zdecydowanych na zabieg chirurgiczny, istnieje możliwość wykonana zabiegu alternatywnego metodą Jett Plasma Medical.
 
 
Cena:
 • Plastyka powiek górnych, znieczulenie miejscowe 3000 zł
 • Plastyka powiek górnych z usunięciem tłuszczu oczodołowego, znieczulenie miejscowe 3200 zł
 • Plastyka powiek dolnych, znieczulenie miejscowe 4000 zł
 • Plastyka powiek dolnych z usunięciem tłuszczu oczodołowego, znieczulenie miejscowe 4200 zł
 • Konsultacja 100 zł
 • Wizyty kontrolne dotyczące wykonanego zabiegu, zdjęcie szwów - bezpłatne
lokalizacjaUl. Jana III Sobieskiego 3c/56,
14-100 Ostróda

kontakt+48 533 123 644
medycynaestetycznaostroda@home.pl
footer logo
Wszelkie prawa zastrzeżone
© ENJOY - Medycyna estetyczna i kosmetologia 2015
up